Borac ponovo nije dao gol?!

Fudbaleri Borca odigrali su bez golova protiv Krupe u generalnoj probi pred nastavak takmičenja u Premijer ligi BiH.

Borac je prvi zaprijetio u trećem minutu preko Ziljkića, Kolak je odbranio i uz pomoć stative sačuvao svoju mrežu.

Pet minuta kasnije Muminović dobro šutira po zemlji, ali je Pavlović bio siguran.

U 18. minutu vidjeli smo dobar pokušaj Stojana Vranješa iz daljine, ali je lopta otišla pored gola.

Krupa je uzvratila u 27. minutu preko Ćivića, ali je Pavlović bio siguran.

U 30. minutu Maksimović je morao iz igre izvaditi Jovanovića zbog povrede. Umjesto njega na teren je ušao Ćosić.

Gosti iz Krupe bolje su ušli u drugi dio. Naime, u 46. minutu su imali dobru šansu, Dujaković je izašao sam pred Pavlovića, koji mu je ušao u šut, lopta ga je pogodila u nogu i otišla u korner

Tri minuta kasnije, Vukomanović je sa više od 25 metra pogodio prečku Pavlovićevog gola.

U 50. minutu Ziljkić je lijepo uposlio Vranješa, koji je bio u dobroj šansi, šutirao iskosa sa desne strane u dalji ugao. Lopta je prohujala nekoliko centimetara pored stative.

Sedam minuta kasnije, Pavlović je bio dobro postavljen kod udarca Rakića.

Veću sljedećem napadu vidjeli smo dobar centaršut Ćorića, koji je Karišik izbio ispred Vranješa.

U 75. minutu ponovo je zaprijetio Rakić nakon centaršuta Galića, ali ponovo je i Pavlović bio na visini zadatka.

U 87. minutu Jović je dobro centrirao iz slobodnog udarca, a Karisik je sa 4-5 metara glavom šutirao visoko preko gola.

U istom minutu na drugoj strani Šikanjić je izasao sam prošao i golmana, ali je otišao suviše ukoso pa se Kolak vratio i izbacio loptu u korner.

Bila je to posljednja prilika na utakmici, ali je ostalo Borac – Krupa 0:0.

Prvenstvo BiH nastavlja se narednog vikenda. Borac je u prvom kolu nastavka domaćin Olimpiku. Taj meč igra se u subotu od 15.00 časova.

BORAC – KRUPA 0:0

Stadion: Gradski u Banjaluci. Gledalaca: Bez prisustva publike. Sudija: Mario Jelić. Žuti kartoni: Palić (Krupa).

Borac: Pavlović, Ćorić, Subić, Milojević, Jovanović (Ćosić), Brtan (Mols), Bosančić (Vojnović), Ziljkić (Kujundžić), Vranješ, Zakarić (Šikanjić), Mehanović (Čavić).

Krupa: Kolak, Galić, Redžić (Mandić), Pavlović, Karišik, Dujaković (Modić), Ćivić, Palić, Rakić, Muminović, Vukmanović (Jović).