BIHFUDBAL

Borac kreće protiv Želje, a polusezonu završava sa Sarajevom

U Sarajevu je danas održan žrijeb parova za novu sezonu Premijer lige BiH. Šampion, banjalučki Borac, u odbranu titule krenuće iz Sarajeva, gostujući Željezničaru.

Rudar iz Prijedora gostovaće tuzlanskoj Slobodi, dok će Radnik iz Bijeljine kao domaćin igrati protiv kluba koji tek treba da se odredi, budući da Prvostepena komisija za licenciranje nije dala licence Krupi, Leotaru i Zvijezdi 09.

Ipak, u narednim danima bi trebalo biti poznato ko će zaigrati u najjačem fudbalskom razredu u BiH.

Parovi prvog dijela sezone:

1. kolo:

Radnik – Klub X

Sloboda – Rudar Prijedor

Široki – Zrinjski

Velež – Posušje

Sarajevo – Tuzla CIty

Željezničar – Borac

2. kolo

Klub X – Borac

Tuzla City – Željezničar

Posušje – Sarajevo

Zrinjski – Velež

Rudar Prijedor – Široki Brijeg

Radnik – Sloboda

3. kolo

Sloboda – Klub X

Široki Brijeg – Radnik

Velež – Rudar Prijedor

Sarajevo – Zrinjski

Željezničar – Posušje

Borac – Tuzla City

4. kolo

Klub X – Tuzla City

Posušje – Borac

Zrinjski – Željezničar

Rudar Prijedor – Sarajevo

Radnik – Velež

Sloboda – Široki Brijeg

5. kolo

Široki Brijeg – Klub X

Velež – Sloboda

Sarajevo – Radnik

Željezničar – Rudar Prijedor

Borac – Zrinjski

Tuzla City – Posušje

6. kolo

Klub X – Posušje

Zrinjski – Tuzla siti

Rudar Prijedor – Borac

Radnik – Željezničar

Sloboda – Sarajevo

Široki Brijeg – Velež

7. kolo

Velež – Klub X

Sarajevo – Široki Brijeg

Željezničar – Sloboda

Borac – Radnik

Tuzla siti – Rudar Prijedor

Posušje – Zrinjski

8. kolo

Klub X – Zrinjski

Rudar Prijedor – Posušje

Radnik – Tuzla siti

Sloboda – Borac

Široki Brijeg – Željezničar

Velež – Sarajevo

9. kolo

Sarajevo – Klub X

Željezničar – Velež

Borac – Široki Brijeg

Tuzla siti – Sloboda

Posušje – Radnik

Zrinjski – Rudar Prijedor

10. kolo

Klub X – Rudar Prijedor

Radnik – Zrinjski

Sloboda – Posušje

Široki Brijeg – Tuzla siti

Velež – Borac

Sarajevo – Željezničar

11. kolo

Željezničar – Klub X

Borac – Sarajevo

Tuzla siti – Velež

Posušje – Široki Brijeg

Zrinjski – Sloboda

Rudar Prijedor – Radnik

Prikaži Više

POVEZANI ČLANCI

Back to top button