Usijao društvene mreže: Navijao u dresu sa Rebićevim prezimenom pa se “predomislio” FOTO

Na Tviteru je osvanula šaljiva fotografija nakon jučerašnje utakmice u Kopenhagenu, gdje je Hrvatska igrala protiv Španije.

Fotografija prikazuje navijača koji nosi dres s Rebićevim prezimenom. Ali to prezime je precrtao markerom i iznad njega napisao “Oršić”. Fotografija se brzo proširila društvenim mrežama i postala hit.

Reprezentativcu Hrvatske Mislavu Oršiću ne prestaju stizati pohvale nakon utakmice protiv Španije.

Španci su vodili 3:1 do 85. minuta, kada je smanjio Mislav Oršić, a u drugom minutu sudijske nadoknade asistirao je Mariju Pašaliću za izjednačenje.

Oršić je u igru ušao u 66. minutu umjesto Rebića, a u završnici je postao prvi igrač koji je kao zamjena zabio i asistirao za Hrvatsku u utakmici evropskih i svjetskih prvenstava.

Time je Hrvatima dao nadu za pobjedu, ali ipak su je odnijeli Španci nakon produžetaka koji su završili rezultatom 3:5.

“Nismo uspjeli dati gol kad se lomila utakmica, ali šta je, tu je. Teško je sada pričati o tome što je moglo bolje”, rekao je Oršić nakon utakmice.