BIHFUDBAL

Leo pao u Mostaru iz sumnjivog gola

Fudbaleri Leotara poraženi su od Zrinjskog sa 1:2 u trećoj provjeri pred start Premijer lige. Prvo poluvrijeme završeno je bez golova, a gosti su se prilično dobro nosili sa rivalom koji svake sezone pretenduje na najviši plasman.

Zrinjski je poveo u 54. minutu golom Marija Tičinovića i imao nešto više od igre u nastavku, ali su Trebinjci izjednačili poslije odlične kombinacije Danila Šipovca i iskunsog Dragana Ristića koji je poentirao u 78. minutu. Ipak, domaći su stigli do pobjede iako se mreža nije zatresla. Poslije velike gužve u petercu Leotara poslije jednog kornera i šuta Igora Savića, sudija je pokazao na centar iako su momci Branislava Krunića protestovali smatrajući da lopta nije prešla gol liniju.

Leotar će otvoriti novo prvenstvo gostujući Radniku u Bijeljini 16. jula, a prije toga odigraće generalku sa Sutjeskom iz Foče u subotu.