EUROKUPOVIFUDBAL

Premijerligaši idu po tri od tri u Ligi konferencija

Tri kluba Premijer lige imaju lijepu šansu da se plasiraju u drugo kolo kvalifikacija za Ligu konferencija.

Sarajevo dočekuje moldavski Milsami i odgovara mu bilo koja pobjeda jer je prvi meč završen 0:0. Velež će protiv Kolerajna u Sjevernoj Irskoj braniti pobjedu 2:1 iz prvog meča, dok bi Široki trebalo da ima najlakši posao. Ekipa Tonija Karačića u Albaniju nosi 3:1 iz prvog meča protiv Vlaznije, a imajući u vidu kako se odvijala situcija u prvih 90 minuta sigurno će na terenu biti žestoko. Sudija je naime pokazao čak 16 žutih i jedan crveni karton na „Pacari“, pa će sigurno oštro biti i večeras. Ipak, Široki je pokazao da je kvalitetniji tim, što bi trebalo da dokaže i u drugih 90 minuta. Sve utakmice počinju večeras od 21 čas.