TEŠKA SITUACIJA Drugi domaći poraz Radnika

Fudbaleri Radnika upisali su drugi poraz na startu Premijer lige, a poslije Leotara, bodove iz Bijeljine odnijela je Sloboda – 1:2.

Gootvo sve vrijedno pomena na Gradskom stadionu u Bijeljini viđeno je za šest minuta. Sloboda je govovima Dženisa Beganovića iz penala i Alena Kurtalića u 73. i 77. minutu povela sa 2:0, a odmah poslije drugog gola Tuzlaka, jedini gol za domaće postigao je Nikola Popara. Pokošala je ekipa Vlade Jagodića da stigne do izjednačenja, napravila pritisak, ali on nije urodio plodom.

Sklapanje tima u predvečerje starta šampionata, kašnjenje sa pripremama pune dvije sedmice i splet nesrećnih okolnosti u uvodna dva meča skupo je koštao Radnik, koji se već sada nalazi u teškoj situaciji.

Sa druge strane, Sloboda je upisala i drugu pobjedu, pa nekadašnji trener Bijeljinaca Mladen Žižović može da bude neuporedivo zadovoljniji od svog kolege Vlade Jagodića.