BIHFUDBAL

TUZLACI POKVARILI FEŠTU Leotar pao poslije 11 sekundi

Prvu utakmicu Premijer lige poslije sedam godina na “Policama” fudbaleri Leotara neće pamtiti po dobrom, jer su poraženi od Tuzla Sitija sa 0:2.

Danima se u Trebinju spremala fešta, solidan broj gledalaca došao je na ušminkan stadion, ali je od samog starta sve krenulo kako ne treba. Gosti su već u 11. sekundi došli u vođstvo golom mladog Belmina Mešinovića poslije odličnog solo prodora.

Domaći nisu uspjeli da se oporave od šoka, pa su gosti nastavili su u istom tempu i propustili još nekoliko šansi u nastavku prvog dijela, ali je rezultat ostao nepromijenjen.

Zato su poslije deset minuta nastavka duplirani prednost golom Sulejmana Krpića. Domaći su pokušavali da unesu neizvesnost u meč, ali nisu uspjeli šansu pretrpeli drugi poraz u nizu poslije sjajnog starta – trijumfa u Bijeljini i remija Banjaluci.

Tuzlaci su, sa druge strane, uposli trećii trijumf i zadržali stoodstotan učinak.