Radniku prvo, Veležu drugo poluvrijeme za remi u Bijeljini

Fudbaleri Radnika i Veleža remizirali su 1:1 u četvrtom kolu Premijer lige BiH u vrlo zanimljivoj utakmici koja je mogla da ode i na jednu i na drugu stranu.

Domaći su bili mnogo bolji u prvom poluvremenu što su materijalizovali u 40. minutu golom Bojana Markovića. Trener Veleža Feđa Dudić reagovao je već na poluvremenu, ubacio četiri standardna igrača koje je pokušao da odmori zbog revanša sa Elfsborgom u četvrtak. To je donijelo poboljšanje u igri, pa su gosti imali više od igre u nastavku i stigli do izjednačenja u 81. minutu kada je Zajmović matirao Aljkanovića. Pred sami kraj crveni karton je dobio golman gostiju Bogdanovića koji je igrao rukom van svog šesnaesterca. Na gol je morao Samir Radovac s obzirom da su Rođeni izvršili sve izmjene, ali je šut domaćih završio van okvir agola. Radnik sada ima dva boda iz četiri meča, dok je velež skupio četiri iz tri utakmice.