RUKOMET

VELIKO PRIZNANJE ZA KOZARU Dubičanin Kos u dresu Srbije na prvenstvu Evrope

Jedan od najboljih rukometaša Izviđača Miloš Kos našao se na konačnom spisku kadetske reprezentacije Srbije za Evropsko prvenstvo! Ovo je veliko priznanje za momka iz Kozarske Dubice koji je prve korake napravio u matičnoj Kozari, koja je pravi rasadnik talenata.  

– Bivši igrač našeg kluba, dijete koje je poniklo kod nas, naš ponos i ponos našeg grada je u sastavu kadetske reprezentacije Srbije za Evropsko prvenstvo koje će se od 12. do 22. avgusta održati u Hrvatskoj. Šta reći, malo je riječi da se opiše ovaj osjećaj sreće i ponosa koji osjećamo zbog Miloša. Čestitamo Mića, čestitke ponosnim roditeljima – stoji u objavi RK Kozara na “fejsbuku” uz dodatak “Mića, tvoje vrijeme tek dolazi”.

Jedan od najboljih rukometaša Izviđača Miloš Kos našao se na konačnom spisku kadetske reprezentacije Srbije za Evropsko prvenstvo! Ovo je veliko priznanje za momka iz Kozarske Dubice koji je prve korake napravio u matičnoj Kozari, koja je pravi rasadnik talenata.  

– Bivši igrač našeg kluba, dijete koje je poniklo kod nas, naš ponos i ponos našeg grada je u sastavu kadetske reprezentacije Srbije za Evropsko prvenstvo koje će se od 12. do 22. avgusta održati u Hrvatskoj. Šta reći, malo je riječi da se opiše ovaj osjećaj sreće i ponosa koji osjećamo zbog Miloša. Čestitamo Mića, čestitke ponosnim roditeljima – stoji u objavi RK Kozara na “fejsbuku” uz dodatak “Mića, tvoje vrijeme tek dolazi”.

Na Evropskom prvenstvu 16 ekipa se takmiče u okviru četiri grupe. Srbija se nalazi u grupi A sa selekcijama Islanda, Slovenije i Italije. Grupu B čine Švedska, Španija, Mađarska i Izrael. U grupi C se takmiče Danska, Nemačka, Norveška i Rusija, dok su u grupi D – Hrvatska, Francuska, Portugalija i Austrija.

Prikaži Više

POVEZANI ČLANCI

Back to top button