EVROPSKE LIGEFUDBAL

Vlahović nastavio gdje je stao prošle godine

Napadač Fiorentine Dušan Vlahović otvorio je novu sezonu golom nakon samo četiri minuta igre.
Tim iz Firence je igrao u Kupu Italije protiv Konzence (4:0) u debiju novog trenera Vinćenca Italijana.
Vlahović je izvršio pritisak na poslednju liniju zajedno sa pridošlicom iz Štutgarta Nikom Gonzalesom. Vlahović je zakačio loptu koja je bila u posjedu protivničkog defanzivca, a ona je stigla do Gonzalesa koji je asistirao srpskom napadaču.
Nije težak posao ima Vlahović iz zone peterca.
Do još jednog, srpski reprezentativac stigao je u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena. Ponovo je bio precizan iz iste zone nakon kornera Viole.
Pored njega, na ovom meču nastupio je i Nikola Milenković.
Obojica fudbalera su interesantna Totenhemu. Dok se Fiorentini žuri da proda Milenkovića koji ulazi u posljednju godinu ugovora, planovi u vezi sa Vlahovićem tiču se produžetka saradnje.
Pored Totenhema, za njegove usluge zainteresovan je i Atletiko Madrid. Da li će transfera biti, ostaje da se vidi.