BIHFUDBAL

FEŠTA U OMARSKOJ Ljubić pao za prvu pobjedu u eliti Srpske

Fudbaleri Omarske imali su debi iz snova pred domaćom publikom u Prvoj ligi Republike Srpske jer su poslije preokreta sa 2:1 savladali Ljubić.

Više od 800 navijača u ovom prijedorskom selu znalo je da proslavi prvi trijumf momaka Milenka Vulete u eliti, a donio ga je Ognjen Jaćimović u 76. minutu. Prnjavorčani su poveli golom Stefana Grahovca u 27. minutu, ali su domaći u drugom dijelu biloi mnogo bolji. Izjednačenje je donio Branjko Rosić u 53. minutu, a Jaćimović razveselio navijače koji su dočekali da njihov klub zaigra u najjalem rangu fudbala Srpske.

I ne samo da su zaigrali, već poslije dva kola imaju četiri boda, pa su pokazali da će biti tvrd orah za sve rivale. Ljubić je, sa druge strane, upisao i drugi poraz pa je uz Tekstilac, Budućnost, Alfa Modriču i Podrinje tim koji nije uspio da osvoji bod u prvih 180 minuta.