Real se na kraju izvukao: Šest golova, preokreti, štoper stao na gol

Levante i Real Madrid odigrali su 3:3 (0:1), u meču drugog kola španske LaLige.

Srpski reprezentativac Luka Jović igrao je od 82. minuta.

Bila je ovo jedna nevjerovatna utakmica.

Real je poveo iz prve akcije na utakmici.

Benzema pronalazi Bejla u petom minutu, koji rutinski smiješta loptu u mrežu za vođstvo Reala. VAR je provjeravao da li je bilo ofsajda i sve je bilo čisto.

Bejl je u 39. minutu mogao iz slobodnog udarca da duplira prednost, ali je zamalo bio neprecizan, kao i Isko dva minuta kasnije kada je gađao iz daljine.

I onda na startu drugog poluvremena, šok za Real Madrid.

Marti pogađa perfektno u donji desni ugao za 1:1 u 46. minutu, da bi potpuni preokret doneo Hose Kampanja u 57. minutu, kada je smjestio loptu u gornji lijevi ugao.

Ančeloti je napravio trostruku izmjenu i to mu se isplatilo, pošto je upravo Vinisijus sa klupe donio izjednačenje.

Pogodio je u 73. minutu, ali je kratko trajala njegova radost.

Već u 79. minutu, Rober Pjer postiže gol i donosi novu prednost Levanteu.

Srpski napadač Luka Jović ušao je u 82. minutu.

Levante je mogao sve da riješi u 83. minutu, ali je Kantero pogodio lijevu stativu.

U 85. minutu, na scenu opet stupa Vinisijus.

Na asistenciju Benzeme, pogađa za 3:3 i donosi bod Realu.

Ali, ni to nije bilo sve. Golman Levantea Aitor Fernandes dobija direktan crveni karton u 88. minutu.

Fernandes je na pola terena igrao rukom i isključen je! S obzirom da je Levante izvršio pet izmjena, na gol je morao neko od fudbalera.