Bijeljinac blista u “gradu anđela”, dao dva gola u gradskom derbiju (VIDEO)

Bivši fudbaler Crvene zvezde, Ajntrahta i Volfsbergera Dejan Joveljić postigao je prva dva gola na tlu Sjedninjenih Američkih Država.

Mladi Bijeljinac je bio dvostruki strijelac za LA Galaksi u triler meču sa gradskim rivalom Los Anđeles FC koji je završen 3:3. Joveljić je doveo svoj tim u vođstvo u 20. minutu poslije sjajne reakcije. Ipak, LAFC je izjednačio u 44. preko Aranga, a zatim poveo sa 2:1 u 58. minutu, golom Rodrigeza.

Dva minuta kasnije Joveljić izjednačuje na 2:2, da bi opet Rodrigez u 66. donio 3:2 za LAFC.

Izgledalo je da če Galaksi doživjeti poraz, ali Kevin Kabral je u 86. izjednačio na 3:3, što je bio konačan rezultat.

Joveljić je ovog ljeta donio prilično iznenađujuću odluku da se otisne „preko bare“, ali po do sada prikazanom napravio je dobru odluku i sjajno se snašao u „gradu anđela“.