Novi poraz Radnika, bodove iz Bijeljine odnijela Tuzla City

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine poraženi su na svom terenu u komšijkom derbiju od ekipe Tuzla City rezultatom 3:1.

Početak nije slutio loš kraj za domaće, pošto je Radnik u 19. minutu poveo golom Faruka Gogića. Samo tri minuta kasnije, Tuzlaci su izjednačili preko Elvisa Mehanovića, i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Upravo je strijelac izjednačujućeg pogotka u 35. minutu morao da napusti teren, jer je dobio drugi žuti karton, pa je djelovalo da bi Radnik konačno mogao da upiše prvu pobjedu i to u 7. kolu Premijer lige BiH.

Ipak, nije bilo tako. Gosti su najprije preko Petra Mišića golom u 64. minutu došli do prednosti, da bi Mirzad Mehanović u 85. pogotkom za 3:1 postavio konačan rezultat.

Nakon sedam odigranih kola Radnik je ostao prikovan za samo dno tabele sa tri osvojena boda, dok je sa druge strane Tuzla City prva i ima čak 19 bodova, odnosno samo jednom je igrala neriješeno i šest puta slavila.