Omarska nastavlja sa dobrim partijama

Novajlija u Prvoj ligi Republike Srpske ekipa Omarske došla je do četvte pobjede u šampionatu.

Na domaćem terenu su savladali Alfa Modriču 3:0 i tako su opet u gornjem dijelu tabele.
Utakmica je odlučena na početku drugog dijela. Prvo je u 48. minuti pogodio Branko Rosić, da bi deset minuta kasnije Ognjen Jaćimović nastavio sa dobrim partijama i pogodio za 2:0.
U finišu meča Vedran Panić se sjajno snašao u šesnaestercu i postavio konačan rezultat.
Omarska je imala još nekoliko šansi da zabilježi i ubjedljiviji trijumf. Inače i na ovom meču su domaći imali ogromnu podršku.
Rezultati 6. kolo: Ljubić – Podrinje 5:1, Sloga –Borac 4:0, Zvijezda 09-Budućnost 6:0, Sloboda- Slavija 1:0, Tekstilac –Kozara 3:1, Drina-Krupa 0:1, Sutjeska- Željezničar 3:1, Omarska- Alfa Modriča 3:0.

Plasman: Krupa 18, Zvijezda 09 16, Sloboda 16, Sloga 15, Sutjeska 13, Omarska 13, Slavija 9, Tekstilac 7, Borac 7, Ljubić 6, Drina 6, Kozara 6, Željezničar 4, Podrinje 3, Modriča 1, Budućnost 0.