BIHRUKOMET

LEO, LEO ORILO SE U BREGOVIMA Trebinjci upisali šestu pobjedu

Rukometaši Leotara nastavili su sa sjajnim partijama ove sezone jer su u sedmom kolu stigli do šestog trijumfa.
U jednom od najzanimljivijih mečeva ove runde savladali su Vogošću (32:28) i definitivno potvrdili da će ove sezone konkurisati za vrh tabele.
Ključnu prednost momci Darka Tavrića napravili su sredinom drugog poluvremena kada su pobjegli na sedam golova razlike (26:19). Iako su u narednim minutima imali dva igrač manje sjajni Veselin Savović je spriječio goste da značajnije smanje razliku, pa su Trebinjci mirno priveli meč kraju.
Kao što je Savović dizao publiku svojim odbranama tako je Aleksandar Milojević golovima podgrijavao atmosferu u dvorani “Miloš Mrdić”. Odlični desni bek postigao je čak devet golova, a pomogli su mu i svi saigrači pa se može reći da je ova pobjeda zasluga kolektiva.