FUDBALREGION

Rezervisti pogurali Partizan protiv Novog Pazara

Fudbaleri Partizana savladali su Novi Pazar rezultatom 2:0 (0:0) u utakmici 19. kola Superlige Srbije.
Trijumf crno-bijelima donijeli su mladi igrači koji su u poluvremenu ušli sa klupe, Marko Milovanović i Nemanja Jović.

Na samom početku drugog dijela Aleksndar Stanojević u igru je ubacio mlade snage i Milovanović i Jović su mu to vratili na najljepši mogući način.

Milovanoviću je bilo dovoljno samo četiri i po minuta da uradi ono što iskusniji saigrači nisu uspjeli za 45.

Momak rođen 2003. godine zatresao je mrežu Vujanca i postigao svoj drugi gol u profesionalnoj karijeri i drugi u razmaku od tri dana, pošto je bio strijelac za pobjedu i protiv Dubočice u Nišu u osmini finala Kupa Srbije.
Osam minuta kasnije Kvinsi Menig je oboren u kaznenom prostoru gostiju i sudija Stojanović je pokazao penal.

Pomalo iznenađujuće, priliku da izvede najstrožu kaznu dobio je Jović koji je bio precizan i time je donio 2:0.

Sada kompletna pažnja svih u Humskoj ide ka četvrtku i meču posljednjeg kola grupne faze Lige konferencije protiv kiparskog Anortozisa.
Partizan ne smije da izgubi u tom meču i, ukoliko se to ne desi, obezbijediće plasman u šesnaestinu finala tog takmičenja.