BIHRUKOMET

Dva odlaska iz Gradačca

Pivot Benjamin Hrustić i srednji bek Jasmin Hrnjić više nisu članovi Gradačca.

I dok je sa snažnim kružnim napadačem sporazumno raskinuta saradnja, uprava kluba željela je da produži ugovor sa Hrnjićem do kraja sezone, ali dvije strane nisu mogle da se dogovore oko finansijskih detalja.

– Jasmin se u naš klub vratio krajem 2018. godine i od tog dana pa do kraja ove polusezone bio je uzoran i korektan sportista koji se maksimalno borio za žuto-crni dres. Benjo je proveo godinu i po u našem klubu otkako je došao iz zvorničke Drine. Bio je uzoran i pošten član i bespoštedno se borio na svakoj utakmici. Jasminu i Benji želimo sve najbolje, mnogo sreće i zdravlja, kako u privatnom tako i u sportskom životu – stoji na fejsbuk stranici Gradačca.

Prikaži Više

POVEZANI ČLANCI

Back to top button