FUDBALNEKATEGORISANOREGION

REMI ZVEZDE I MARIBORA Mudrinski pogodio za Slovence, Ohi već pokazao klasu

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su sa Mariborom (1:1) u prvom pripremnom meču u Beleku, a oba gola postigli su zvezdaši.

Slovence je u vođstvo doveo nekadašnji član “crveno-bijelih” Ognjen Mudrinski u 18. minutu poslije greške Stanića i dobre kontre Maribora. Izjednačio je novi napadač Beograđana Ohi. Sjajan pas je sa svoje polovine uputio Nenad Krstičić koji je u napadu proigrao Norvežanina, a on izdržao sve nalete protivnika i pornvnao rezultat u prvom nastupu za novi klub

Ekipa Dejana Stankovića bila je bolja u većem dijelu meča, diktirala tempo i bila bliže pobjedi, ali nije uspjela. Šut Aleksandra Kataija zaustavila je prečka u 61. minutu, dok Zvezda nije iskoristila još nekoliko polušansi do kraja meča.