ODBOJKA

Crveno-plave “isprašile” Ljubinje za manje od sat vremena igre

Odbojkašice Borca savladale su Ljubinje 3:0 u meču 14. kola Prve lige Republike Srpske, igranom u banjalučkoj dvorani Obilićevo. Izabranice Aleksandra Dakića i dalje se nalaze na liderskoj poziciji na tabeli sa tri boda više od Inove.

Prvi set domaće odbojkašice dobile su za svega 15 minuta rezultatom 25:6. Gošće su imale velikih problema sa prijemom, pogotovo kada je na servis liniji bila Mirjana Švraka, koja je više od pola seta provela na servisu.

Drugi set takođe ubjedljivo je pripao crveno-plavim djevojkama 25:12. Gošće su i u ovom periodu igre imale dosta problema u igri što se uostalom vidi po rezultatu.

Treći set je takođe su rutinski dobile domaće odbojkašce. Na kraju je bilo 25:13.

U narednom kolu Borac gostuje kod ekipe Glasinca, dok je Ljubinje domaćin Inovi.