ODBOJKA

Ljubinje šokiralo Borac u Boriku!

Sjajna odbojka u Boriku. Prvi duel četvrtfinala plej-ofa prvenstva BiH za odbojkaše između Borca i Ljubinja pripao je gostima 3:1, koji su iznenadili crveno-plave i poveli 1:0 u seriji. Još jedna pobjeda ih dijeli od polufinala.

Prvi set pripao je gostima 26:24. Igrači trenera Rudana cijeli set su imali dva, tri poena prednosti, međutim, iskoristili su tek treću set loptu za vođstvo od 1:0.

Drugi set odbojkaši Ljubinje odigrali su još bolje i u odbrani i u napadu. Rezultat toga je 25:20 u drugom setu za goste.

Probudili su se igrači Borca u trećem setu. Zaigrali su izabranici Miše Marjanovića puno bolje, dobili treći period igre 25:18 i smanjili prednost gostiju na 2:1 u setovima.

Borac je bolje ušao u čevtri set, gosti su se vratili u igru i u neizvjesnoj završnici okrenuli, te dobili set 25:21.

Druga utakmica četvrtfinala plej-ofa igra se u srijedu u Ljubinju. Početak je u 19.00 časova.