Slavlje Omarske poslije pet poraza, Krupa rutinski protiv Budućnosti

Fudbaleri Omarske prekinuli su niz od pet poraza jer su savladali Podrinje poslije preokreta sa 3:2. Utakmica 18. kola Prve Lige Republike Srpske bila je vrlo znimljiva, pa iako su domaći imali inicijativu, gosti su poveli golom Jovana Bokića u 30. minutu.

Ipak, Omarska je uspjela da preokrene za samo deset minuta nastavka. Prvo je Vedran Panić pogodio za 1:1 u 47. minutu, da bi u 57 prednost ekipi Milenka Vulete donio Anando Krecelj. Na 3:1 povisio je Ognjen Jaćčimopvić, a gosti su u nadoknadi uspjeli da ublaže poraz preko Maletića.

Krupa je bez problema opravdala ulogu favorita protiv Budućnosti iz Pilice koju je kući ispratila sa pet golova u mreži i vratila se na vrh tabele.

Sjajnu utakmicu odigrao je Ognjen Krneta koji je za 45 minuta postigao tri gola. U finišu su pobjedu potvrdili Miodrag Rudan i Srđan Mrzić, a treba reći da su gosti u zapisniku imali svega 12 igrača.