FUTSAL

Borac umalo od gotovog da napravi veresiju, golman crveno-plavih Blagojević postigao četiri gola!

Futsaleri Borca upisali su još jednu pobjedu na svom terenu. Oni su večeras u dvorani Centar u meču 16. kola Prve lige Republike Srpske bili bolji od Ugljevika rezultatom 7:4.

Borac je poveo već u drugom minutu golom čuvara mreže Ognjena Blagojevića, koji je rezantnim udarcem savladao kolegu na drugoj strani Pericu Dragića.

Na 2:0 povisio je Slobodan Đukanović u petom minutu kada se našao na pravom mjestu i lako pogodio Dragićevu mrežu.

Minut kasnije majstorija Živana Markovića za smanjenje rezultata na 2:1. Igrač gostiju lijepo je primio loptu i rutinski savladao Blagojevića.

Borčev golman Ognjen Blagojević kompletirao je het-trik u 16. minutu. Oba pogotka postigao je u jednom minutu, jakim i preciznim udarcima.

Crveno-plavi su i drugi poluvrijeme otvorili golom. Strelac je u 21. minutu bio Slobodan Đukanović. Bio je to njegov drugi pogodak večeras.

Osam minuta kasnije drugi gol postigao je i gostujući igrač Živan Marković koji je smanjio na 5:2.

Minut kasnije još jedan gol u mreži Borca. Na 5:3 je smanjio Milivoje Lazić.

Milivoje Lazić bio je precizan i u 36. minutu kada je svojim drugom pogotkom smanjio na 5:4.

Igrao se 39. minut kada je u kaznenom prostoru Ugljevika oboren Nikola Zec. Arbitri nisu imali dilemu. Penal za Borac. Precizan je bio Srđan Eskić.

Sjajni večeras Ognjen Blagojević je postigao i četvrti gol u posljednjem minutu susreta i tako postavio konačan rezultat Borac – Ugljevik 7:4.

U narednom kolu Borac je domaćin ekipi Brčkog, a Ugljevik dočekuje Leotar.