BIHRUKOMET

NEVIĐENA GUŽVA NA VRHU Hercegovina stigla vodeći dvojac pobjedom u Zvorniku

Rukometaši Hercegovine opravdali su ulogu favorita na gostovanju Drini u Zvorniku slavivši sa 31:20. Sa ova dva boda izjednačili su se sa Višegradom i Kozarom iz Gradiške, pa sada ova tri tima imaju po 24 boda na vrhu tabele.

Nevesinci su bili uvjerljivi protiv tima koji je tek prije nekoliko kola upisao prve dvije pobjede u sezoni. Već do poluvremena stavili su do znajna šta im je cilj, a u nastavku nisu dozvolili opuštanje kao prije nekoliko kola u Brčkom kada su od gotovog napravili veresiju.

Najraspoloženiji je bio Vukan Avdalović sa osam golova, a Vojislav Čabrilo i igrač-trener Nemanja Ivanović dodali su po pet. U sastavu Drine najefikasniji je bio Stefan Ristanić sa sedam golova, a šest je postigao Ognjen Markabnović.