BIHRUKOMET

Rukometašice Borca silne u Trebinju, povratak Ignjatovićeve

Rukometašice Borca ubjedljivo su savladale Leotar u Trebinju sa 38:15 u 19. kolu Premijer lige BiH.

Aktuelne šampionke pokazale su da su u ovom trenutku mnogo kvalitetnija i zrelija ekipa, što govori i krajnji rezultat. “Osice” su sjajno otvorile utakmicu, jer su prvi gol primile tek u 12. minutu. U istim ritmu nastavile su i u narednim minutama, pa su već na poluvremenu imale 17:8.

Trener Nikola Bijelić dao je priliku svim djevojkama, a posebno raduje po ratak na parket jedne od najboljih rukometaša Dajane Ignjatović koja je dosadašnji dio polusezone propustila zbog školovanja.
Milana Railić postigla je šest golova, a po pet su dale Slađana Andrić, Duška Tintor i Božana Ćutković. Golmani su takođe bili na nivou.

Kod domaćih su po tri gola postigle Dragana Boro, Tanja Ratković, Marija Kovačević i Sara Jegdić.