BIHRUKOMET

Sloga obezbijedila opstanak, Đurđevićeve majstorije protiv Krivaje

Pobjedom protiv Krivaje 38:26 rukometaši Sloge obezbijedili su opstanak u Premijer ligi, a najzaslužniji za večerašnji ubjedljiv trijumf bio je sjajni Vladan Đurđević koji je postigao čak 15 pogodaka.

Goati su u prvoj trećini meča držali priljučak, ali su domaći onda pobjegli na tri gola prednosti (10:7) i do kraja poluvremena stigli do 18:13. U nastavku su bili još uvjerljiviji i ipak pokazali da imaju mnogo kvalitetniji sastav nego što je to tabela pokazivala prije samo dva kola. Dejan Vasilić večeras nije mogao da računa na Bojana Tulendića, ali su svi ostali momci dali dobar doprinos i obezbijedili nastup u eliti i iduće sezone.

Pored maestralnog Đurđevića istakao se Dušan Miličević sa pet golova, dok je kod Krivaje najefikasniji bio Haris Bašić sa osam.