ATLETIKAOSTALI SPORTOVI

Tri medalje i tri rekorda za članove Atletskog kluba Prnjavor

Prvo zvanično prvenstvo Bosne i Hercegovine na stazi u ovoj kalendarskoj godini, održano u Zenici za članove AK Prnjavor proteklo vrlo uspješno.

U pionirskoj konkurenciji ponovo je blistala Jovana Radulović na 800m koja je nova vicešampionka Bosne i Hercegovine sa novim rekordom 2 minuta 32 sekunde i 59 stotinki.

Filip Radulović je na 1000m zauzeo treće mjesto i osvojio bronzanu medalju sa novim ličnim rekordom od 3 minuta 16 sekundi i 4 stotinke i dokazao da se nalazi u odličnoj formi.

Uspjeh prnjavorčana upotpunili su naši pioniri u štafeti 4x100m osvojivši drugo mjesto i srebrne medalje. Za prnjavorsku štafetu nastupali su: David Mirković, Gregor Kašić, Mihajlo Ivanović i Filip Radulović koji su oborili klupski pionirski rekord.

Predaha za članove AK Prnjavor nema. Već danas najbolja članica AK Prnjavor, Jelena Gajić nastupa na međunarodnom atletskom mitingu u Zagrebu.