KOŠARKAREGION

RAPSODIJA “CRNO-BELIH” Lesor i Avramović uništili Zvezdu, Partizan dao 68 poena za 20 minuta

Košarkaši Partizana na odlično su putu da izbore majstoricu finala ABA lige jer na poluvremenu meča vode sa nestvarnih 68:43!

Sa jedne strane najbolje poluvrijeme sezone, sa druge najlošije. Zvezda je dobro krenula i zahvaljujući četiri trojke Ostina Holinsa bila u igru, čak i vodila osam razlike. A onda… Na parket su ušli Matijas Lesor i Aleksa Avramović koji su do poluvremena postigli 17 odnosno 16 poena i nevjerovatnom energijom pokrenuli tim. Zvezda jednostavno nije mogla da pronađe odgovor, a kada su se uključili Jam Madar i Kevin Panter bilo je jasno da utakmica ide jednosmijernom ulicom. Uskoro će drugo poluivrijeme, ali teško je očekivati da aktuelni šampion može nešto da promijeni u rezultatskom smislu.