Glišić šokirao Zvijezdu, het-trik Kesića za prvo slavlje Slobode

Najveće iznenađenje nepotpunog drugog kola Prve lige Republike Srpske napravili su fudbaleri Kozare koji su u posljednjim sekundama meča šokirali Zvijezdu 09 i odnijeli bod kući.

Gol je postiga Dejan Glišić, dok je za domaće pogodio Abid Mujagić u 8. Minutu. Vodio je najveći favorit za plasman u Premijer ligu više od 80 minuta, ali na kraju nije uspio da upiše drugu pobjedu.

Sloboda iz Novog Grada slavila je na svom terenu protiv Modriče sa 3:0 uz het-trik Edina Kesića, dok je Rudar Prijedor preokretom protiv Laktaša stigao do prve pobjede.

Laktaši su poveli golom Bojana Markovića iz penala, ali je Mile Kovačević sa dva gola donio prva tri boda premijerligašu.

Rezultati 2. kola: Ljubić – Famos 2:0, Podrinje – Omarska 5:1, Rudar – Laktaši 2:1, Sloboda (NG) – Alfa Modriča 3:0, Zvijezda 09 – Kozara 1:1, Željezničar ST – Tekstilac 2:0. Juče: Drina – Sutjeska 0:2. Sutra: Sloboda – Krupa, odgođeno: Slavija – Radnik.