BIHFUDBAL

Slogi malo jedan Kulenović na “Mokrom docu”

Fudbaleri Sloge doživeli su drugi poraz u sezoni, a bolji od njih u petom kolu Premijer lige bio je domaći Posušje – 3:2.
Ekipa Zorana Ćurguza vratila se u meč nakon što je Posušje povelo već u devetoj miniuti golom Kenana Horića i imalo više od igre na početku meča.
U drugom dijelu prvog poluvremena Sloga se konsolidovala i preuzela konce igre, a to se isplatilo u 38. minutu kada je raspoloženi Luka Kulenović postavio rezultat kojim se otišlo na odmor.
Početkom drugog dijela Posušje je krenulo sa napadima i od prve minute nastavka bilo bliže drugom golu. Dominacija domaćih isplatila se u 66. minuti pošto je Slobodan Milanović donio novu prednost Posušju.
Sve dileme oko pobjednika razriješene su u 85. minuti kada je Marko Hanuljak postigao prelijep pogodak i tako povećao prednost na 3:1, Kulenović je do kraja uspio samo da smanji na 3:2.