{"id":17478,"date":"2021-09-20T08:30:00","date_gmt":"2021-09-20T06:30:00","guid":{"rendered":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/?p=17478"},"modified":"2021-09-20T09:02:37","modified_gmt":"2021-09-20T07:02:37","slug":"real-preokretom-do-pobjede-igrao-i-jovic","status":"publish","type":"post","link":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/2021\/09\/20\/real-preokretom-do-pobjede-igrao-i-jovic\/","title":{"rendered":"Real preokretom do pobjede, igrao i Jovi\u0107"},"content":{"rendered":"\n

Fudbaleri Real Madrida savladali su na gostovanju Valensiju 2:1 (0:0) u me\u010du petog kola \u0161panske LaLige.<\/strong><\/p>\n\n\n\n

Real je preokretom u zavr\u0161nici do\u0161ao do pobjede na Mestalji.<\/p>\n\n\n\n

Srpski reprezentativac Luka Jovi\u0107 u igru je u\u0161ao u 78. minutu i igrao je do kraja utakmice.<\/p>\n\n\n\n

Jedinu pravu priliku u prvom poluvremenu videli smo u 43. minutu. Gabrijel Paulista je nadsko\u010dio svog \u010duvara i iz peterca ga\u0111ao glavom, ali mu je sjajno udarac odbranio Tibo Kurtoa.<\/p>\n\n\n\n

Valensija je do prednosti do\u0161la u 66. minutu, kada je Ugo Duro zatresao mre\u017eu za slavlje na Mestalji.<\/p>\n\n\n\n

Karlo An\u010deloti ubacio je Kamavingu, Modri\u0107a i Jovi\u0107a, a trener Valensije je u 80. minutu uveo Ra\u010di\u0107a.<\/p>\n\n\n\n

Za dva minuta u zavr\u0161nici, Real je preokrenuo.<\/p>\n\n\n\n

Prvo je Benzema asistirao Vinisijusu u 86. minutu za izjedna\u010denje, da bi dva minuta kasnije Brazilac uzvratio Francuzu i Benzema je pogodio za pobjedu.<\/p>\n\n\n\n

Ponedjeljak<\/strong>:<\/p>\n\n\n\n

21:00 Barselona \u2013 Granada<\/p>\n","protected":false},"excerpt":{"rendered":"

Fudbaleri Real Madrida savladali su na gostovanju Valensiju 2:1 (0:0) u me\u010du petog kola \u0161panske LaLige. Real je preokretom u zavr\u0161nici do\u0161ao do pobjede na Mestalji. Srpski reprezentativac Luka Jovi\u0107 u igru je u\u0161ao u 78. minutu i igrao je do kraja utakmice. Jedinu pravu priliku u prvom poluvremenu videli smo u 43. minutu. Gabrijel …<\/p>\n","protected":false},"author":5,"featured_media":17479,"comment_status":"closed","ping_status":"open","sticky":false,"template":"","format":"standard","meta":{"footnotes":""},"categories":[1],"tags":[100,443,346],"_links":{"self":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/17478"}],"collection":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts"}],"about":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/types\/post"}],"author":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/users\/5"}],"replies":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/comments?post=17478"}],"version-history":[{"count":0,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/17478\/revisions"}],"wp:featuredmedia":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media\/17479"}],"wp:attachment":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media?parent=17478"}],"wp:term":[{"taxonomy":"category","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/categories?post=17478"},{"taxonomy":"post_tag","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/tags?post=17478"}],"curies":[{"name":"wp","href":"https:\/\/api.w.org\/{rel}","templated":true}]}}