{"id":17574,"date":"2021-09-21T08:00:00","date_gmt":"2021-09-21T06:00:00","guid":{"rendered":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/?p=17574"},"modified":"2021-09-21T07:44:09","modified_gmt":"2021-09-21T05:44:09","slug":"barselona-izbjegla-poraz-od-granade-u-91-minutu","status":"publish","type":"post","link":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/2021\/09\/21\/barselona-izbjegla-poraz-od-granade-u-91-minutu\/","title":{"rendered":"Barselona izbjegla poraz od Granade u 91. minutu"},"content":{"rendered":"\n

Fudbaleri Barselone odigrali su nerije\u0161eno protiv ekipe Granade 1:1 na svom terenu u utakmici 5. kola \u0161panske LaLige.<\/strong><\/p>\n\n\n\n

Barselona je jo\u0161 jednom uspjela da \u0161okira svoje navija\u010de i umalo izgubi na svom terenu od ekipe Granade.<\/p>\n\n\n\n

Granada je povela ve\u0107 u drugom minutu utakmice, kada je Domingo Duarte matirao Ter \u0160tegena.<\/p>\n\n\n\n

Serhio Eskudero je izveo korner sa desne strane i poslije dobre reakcije odbrane Barse lopta mu se odbila, pa je uputio centar\u0161ut na drugu stativu gdje je bio dobro postavljeni Duarte koji se samo poklonio i loptu poslao u mre\u017eu.<\/p>\n\n\n\n

Mogla je Barselona do izjedna\u010denja u 45. minutu, ali je odli\u010dno reagovao Maksimiliano, golman Granade i loptu koju su mnogi vidjeli u golu poslao u korner.<\/p>\n\n\n\n

Vjerovatno i najbolju \u0161ansu na me\u010du Barsa nije iskoristila u 78. minutu kada je Luk de Jong glavom iz peterca loptu poslao preko pre\u010dke.<\/p>\n\n\n\n

Spas za Barselonu je do\u0161ao u nadoknadi vremena, kada je Roland Arauho u 91. minutu utakmice postigao gol na asistenciju Gavija i na taj na\u010din pomogao Kataloncima da izbjegnu \u0161okantan poraz.<\/p>\n","protected":false},"excerpt":{"rendered":"

Fudbaleri Barselone odigrali su nerije\u0161eno protiv ekipe Granade 1:1 na svom terenu u utakmici 5. kola \u0161panske LaLige. Barselona je jo\u0161 jednom uspjela da \u0161okira svoje navija\u010de i umalo izgubi na svom terenu od ekipe Granade. Granada je povela ve\u0107 u drugom minutu utakmice, kada je Domingo Duarte matirao Ter \u0160tegena. Serhio Eskudero je izveo …<\/p>\n","protected":false},"author":5,"featured_media":17575,"comment_status":"closed","ping_status":"open","sticky":false,"template":"","format":"standard","meta":{"footnotes":""},"categories":[66,19],"tags":[217,1753],"_links":{"self":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/17574"}],"collection":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts"}],"about":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/types\/post"}],"author":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/users\/5"}],"replies":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/comments?post=17574"}],"version-history":[{"count":0,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/17574\/revisions"}],"wp:featuredmedia":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media\/17575"}],"wp:attachment":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media?parent=17574"}],"wp:term":[{"taxonomy":"category","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/categories?post=17574"},{"taxonomy":"post_tag","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/tags?post=17574"}],"curies":[{"name":"wp","href":"https:\/\/api.w.org\/{rel}","templated":true}]}}