{"id":18813,"date":"2021-10-03T15:19:00","date_gmt":"2021-10-03T13:19:00","guid":{"rendered":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/?p=18813"},"modified":"2021-10-03T15:04:48","modified_gmt":"2021-10-03T13:04:48","slug":"uzalud-mesi-nejmar-i-mbape-ren-ocitao-lekciju-svecima","status":"publish","type":"post","link":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/2021\/10\/03\/uzalud-mesi-nejmar-i-mbape-ren-ocitao-lekciju-svecima\/","title":{"rendered":"UZALUD MESI, NEJMAR I MBAPE Ren o\u010ditao lekciju “svecima”"},"content":{"rendered":"\n

Fudbaleri Rena su u okviru devetog kola francuske Lige 1 savladali Pari Sen \u017dermen rezultatom 2:0 i nanijeli “svecima” prvi poraz u sezoni.<\/strong><\/p>\n\n\n\n

Bolji je bio tim Maurisija Poketina tokom prvog poluvremena, ali sve \u0161anse ostale su bez realizacije. Za to je stigla kazna u vidu gola Gaetana Laborde u 45. minutu. Dao je taj gol vjetar u le\u0111a doma\u0107inu koji je tek \u0161to je po\u010delo drugo poluvrijeme do\u0161ao i do drugog gola. Laborde je sada bio u ulozi asistenta, a egzekutor je bio Flavijan Tait.<\/p>\n\n\n\n

Tresla se i mre\u017ea Rena u 68. minutu, ali je gol Kilijana Mbapea poni\u0161ten zbog ofsajda. Od 13 udaraca, Pari Sen \u017dermen tokom svih 90 minuta nije uspio da uputi nijedan u okvir gola, \u0161to je pomalo nevjerovatan podatak jer su na terenu od prvog minta bili Nejmar, Mbape i Lionel Mesi!<\/p>\n\n\n\n

Pari Sen \u017dermen je ostao na prvom mejstu sa 24 boda, dok je Ren je do\u0161ao do tre\u0107e pobjede nakon koje ima 12 bodova na sedmom mjestu.<\/p>\n","protected":false},"excerpt":{"rendered":"

Fudbaleri Rena su u okviru devetog kola francuske Lige 1 savladali Pari Sen \u017dermen rezultatom 2:0 i nanijeli “svecima” prvi poraz u sezoni. Bolji je bio tim Maurisija Poketina tokom prvog poluvremena, ali sve \u0161anse ostale su bez realizacije. Za to je stigla kazna u vidu gola Gaetana Laborde u 45. minutu. Dao je taj …<\/p>\n","protected":false},"author":5,"featured_media":18814,"comment_status":"closed","ping_status":"open","sticky":false,"template":"","format":"standard","meta":{"footnotes":""},"categories":[66,19],"tags":[355],"_links":{"self":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/18813"}],"collection":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts"}],"about":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/types\/post"}],"author":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/users\/5"}],"replies":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/comments?post=18813"}],"version-history":[{"count":0,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/18813\/revisions"}],"wp:featuredmedia":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media\/18814"}],"wp:attachment":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media?parent=18813"}],"wp:term":[{"taxonomy":"category","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/categories?post=18813"},{"taxonomy":"post_tag","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/tags?post=18813"}],"curies":[{"name":"wp","href":"https:\/\/api.w.org\/{rel}","templated":true}]}}