{"id":21274,"date":"2021-10-30T18:48:15","date_gmt":"2021-10-30T16:48:15","guid":{"rendered":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/?p=21274"},"modified":"2021-10-30T18:48:19","modified_gmt":"2021-10-30T16:48:19","slug":"lana-pudar-osvojila-bronzu-video","status":"publish","type":"post","link":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/2021\/10\/30\/lana-pudar-osvojila-bronzu-video\/","title":{"rendered":"Lana Pudar osvojila bronzu"},"content":{"rendered":"\n

Sjajne vijesti dolaze sa Svjetskog kupa u Kazanju. Pliva\u010dica iz Bosne i Hercegovine Lana Pudar osvojila je tre\u0107e mjesto u disciplini 100 metara leptir sa vremenom 57.39, te je tako osvojila prvu medalju na ovim takmi\u010denjima.<\/strong><\/p>\n\n\n\n

Zlatnom medaljom se okitila Ema Mekion (55.63 ),a druga je bila Marija Ugolkova koja pliva za \u0160vajcarsku (56.89).<\/p>\n\n\n\n

Zaista sjajan uspjeh za mladu takmi\u010darku koja je i prije medalje izbrorila plasman u dva finala i pokazala da je veliki talenat.<\/p>\n\n\n\n

(Srpskainfo)<\/p>\n","protected":false},"excerpt":{"rendered":"

Sjajne vijesti dolaze sa Svjetskog kupa u Kazanju. Pliva\u010dica iz Bosne i Hercegovine Lana Pudar osvojila je tre\u0107e mjesto u disciplini 100 metara leptir sa vremenom 57.39, te je tako osvojila prvu medalju na ovim takmi\u010denjima. Zlatnom medaljom se okitila Ema Mekion (55.63 ),a druga je bila Marija Ugolkova koja pliva za \u0160vajcarsku (56.89). Zaista …<\/p>\n","protected":false},"author":5,"featured_media":21275,"comment_status":"closed","ping_status":"open","sticky":false,"template":"","format":"standard","meta":{"footnotes":""},"categories":[24],"tags":[1567,1019,1414],"_links":{"self":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/21274"}],"collection":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts"}],"about":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/types\/post"}],"author":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/users\/5"}],"replies":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/comments?post=21274"}],"version-history":[{"count":0,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/21274\/revisions"}],"wp:featuredmedia":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media\/21275"}],"wp:attachment":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media?parent=21274"}],"wp:term":[{"taxonomy":"category","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/categories?post=21274"},{"taxonomy":"post_tag","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/tags?post=21274"}],"curies":[{"name":"wp","href":"https:\/\/api.w.org\/{rel}","templated":true}]}}