{"id":36974,"date":"2022-04-23T20:00:12","date_gmt":"2022-04-23T18:00:12","guid":{"rendered":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/?p=36974"},"modified":"2022-04-23T20:00:18","modified_gmt":"2022-04-23T18:00:18","slug":"tropotezni-mat-dovoljan-za-radnik","status":"publish","type":"post","link":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/2022\/04\/23\/tropotezni-mat-dovoljan-za-radnik\/","title":{"rendered":"Tropotezni mat dovoljan za Radnik"},"content":{"rendered":"\n

Fudbaleri Borca savladali su Radnik iz Bijeljine 1:0 na Gradskom stadionu u Banjaluci u me\u010du 27. kola m:tel Premijer lige BiH. Crveno-plavi sada imaju sedam bodova vi\u0161e od Sarajeva. <\/p>\n\n\n\n

Borac je krenuo ofanzivno od po\u010detka utakmice. Prvu priliku crveno-plavi su imali ve\u0107 u sedmom minutu, Dejan Meleg je \u0161utirao iskosa, a Muminovi\u0107 kranjim naporom odbranio udarac i skrenuo loptu u korner.<\/p>\n\n\n\n

Minut kasnije ofanziva igra\u010da Borca se isplatila. Meleg je centrirao, Jovo Luki\u0107 poku\u0161ao glavom, a Ajaz skrenuo loptu ka nebranjenoj mre\u017ei za prednost.<\/p>\n\n\n\n

Do kraja poluvremena gosti su preko \u0160krijelja imali dvije prilike, ali oba puta je uspje\u0161no intervenisao golman Borca, \u0106etkovi\u0107.<\/p>\n\n\n\n

Na po\u010detku drugog dijela, Vu\u0161urovi\u0107 je bio za malo neprecizan.<\/p>\n\n\n\n

Odgovorio je Radnik preko Ante \u017divkovi\u0107a, Bor\u010devog igra\u010da na pozajmici, prvi put je spasio \u0106etkovi\u0107, a drugi put je hrvatski napada\u010d bio za malo neprecizan.<\/p>\n\n\n\n

Igrao se 65. minut kada je Donald Mols sa 30 metara pogodio pre\u010dku gola Bijeljinaca.<\/p>\n\n\n\n

Dvije minute kasnije vi\u0111en je solo prodor Dejana Melega i dobar udarac, ali intervenisao je golman Radnika Azir Muminovi\u0107.<\/p>\n\n\n\n

Poku\u0161ao je potom i Vu\u0161urovi\u0107, ali ponovo nije bio precizan, tako da je na kraju ostalo Borac – Radnik 1:0.<\/p>\n\n\n\n

U narednom kolu Borac u derbiju do\u010dekuje Sarajevo, a Radnik je doma\u0107in Posu\u0161ju. <\/p>\n","protected":false},"excerpt":{"rendered":"

Fudbaleri Borca savladali su Radnik iz Bijeljine 1:0 na Gradskom stadionu u Banjaluci u me\u010du 27. kola m:tel Premijer lige BiH. Crveno-plavi sada imaju sedam bodova vi\u0161e od Sarajeva. Borac je krenuo ofanzivno od po\u010detka utakmice. Prvu priliku crveno-plavi su imali ve\u0107 u sedmom minutu, Dejan Meleg je \u0161utirao iskosa, a Muminovi\u0107 kranjim naporom odbranio …<\/p>\n","protected":false},"author":4,"featured_media":36977,"comment_status":"closed","ping_status":"open","sticky":false,"template":"","format":"standard","meta":{"footnotes":""},"categories":[65,19],"tags":[301,2317,337],"_links":{"self":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/36974"}],"collection":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts"}],"about":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/types\/post"}],"author":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/users\/4"}],"replies":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/comments?post=36974"}],"version-history":[{"count":0,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/36974\/revisions"}],"wp:featuredmedia":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media\/36977"}],"wp:attachment":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media?parent=36974"}],"wp:term":[{"taxonomy":"category","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/categories?post=36974"},{"taxonomy":"post_tag","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/tags?post=36974"}],"curies":[{"name":"wp","href":"https:\/\/api.w.org\/{rel}","templated":true}]}}