{"id":48030,"date":"2022-08-27T15:32:11","date_gmt":"2022-08-27T13:32:11","guid":{"rendered":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/?p=48030"},"modified":"2022-08-27T16:10:33","modified_gmt":"2022-08-27T14:10:33","slug":"mancester-u-usponu-trenutak-inspiracije-fernandesa-za-pobjedu-junajteda","status":"publish","type":"post","link":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/2022\/08\/27\/mancester-u-usponu-trenutak-inspiracije-fernandesa-za-pobjedu-junajteda\/","title":{"rendered":"MAN\u010cESTER U USPONU Trenutak inspiracije Fernande\u0161a za pobjedu Junajteda"},"content":{"rendered":"\n

Fudbaleri Man\u010dester junajteda upisali su drugi vezani trijumf u Premijer ligi, ovog puta na gostovanju Sautemptonu rezultatom 1:0 (0:0).<\/strong><\/p>\n\n\n\n

Nakon dva uvodna poraza savladan je Liverpul u velikom engleskom derbiju, a sada su pali i “sveci” u vrlo tvrdom i neizvjesnom susretu i po veoma lo\u0161em terenu za igru na “Sent Merisu”.<\/p>\n\n\n\n

Junak “crvenih \u0111avola” je kapiten na ovom me\u010du Bruno Fernande\u0161, koji je u 55. minutu postigao gol odluke.<\/p>\n\n\n\n

Dodavanje Dioga Daloa je na majstorski na\u010din iz poluvoleja smjestio u sam \u0107o\u0161ak gola Gevina Bazunua.<\/p>\n\n\n\n

Sautempton je na utakmici jedinu pravu \u0161ansu imao samo u prvom poluvremenu kada je Armel Bela-Ko\u010dap tukao preko gola.<\/p>\n\n\n\n

Do kraja utakmice doma\u0107in nije uspio da ozbiljnije zapreti De Hei.<\/p>\n\n\n\n

Tek u \u010detvrtom minutu nadoknade je bilo opasno kod “makazica” Sekua Mare, ali je Junajted pre\u017eivio i prvi put ove sezone je sa\u010duvao svoju mre\u017eu.<\/p>\n\n\n\n

Ovaj me\u010d pamti\u0107e se i kao debitantski za najve\u0107e poja\u010danje Man\u010dester junajteda, Kazemira, koji je u igri bio od 80. minuta kada je zamijenio Entonija Elangu.<\/p>\n\n\n\n

15.00 Vulverhempton \u2013 Njukasl<\/p>\n\n\n\n

17.30 Notingem \u2013 Totenhem<\/p>\n","protected":false},"excerpt":{"rendered":"

Fudbaleri Man\u010dester junajteda upisali su drugi vezani trijumf u Premijer ligi, ovog puta na gostovanju Sautemptonu rezultatom 1:0 (0:0). Nakon dva uvodna poraza savladan je Liverpul u velikom engleskom derbiju, a sada su pali i “sveci” u vrlo tvrdom i neizvjesnom susretu i po veoma lo\u0161em terenu za igru na “Sent Merisu”. Junak “crvenih \u0111avola” …<\/p>\n","protected":false},"author":5,"featured_media":48031,"comment_status":"closed","ping_status":"open","sticky":false,"template":"","format":"standard","meta":{"footnotes":""},"categories":[66,19],"tags":[1837,488],"_links":{"self":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/48030"}],"collection":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts"}],"about":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/types\/post"}],"author":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/users\/5"}],"replies":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/comments?post=48030"}],"version-history":[{"count":0,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/posts\/48030\/revisions"}],"wp:featuredmedia":[{"embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media\/48031"}],"wp:attachment":[{"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/media?parent=48030"}],"wp:term":[{"taxonomy":"category","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/categories?post=48030"},{"taxonomy":"post_tag","embeddable":true,"href":"https:\/\/sportnewsmagazin.com\/wp-json\/wp\/v2\/tags?post=48030"}],"curies":[{"name":"wp","href":"https:\/\/api.w.org\/{rel}","templated":true}]}}