REMI NA LUKAMA Radniku prvo, Slogi drugo poluvrijeme

Fudbaleri Sloge i Radnika remizirali su u kontrolnom meču (2:2) i to na način da je premijerligaš iz Bijeljine bio dominantan u prvom dijelu meča, dok je Dobojlijama pripalo drugih 45 minuta.

Radnik je na poluvremenu vodio sa 2:0 golovima novajlije Đorđa Pantelića koji se već u prvoj utakmici nametnuo Vladi Jagodiću. Ipak, Sloga je u nastavku prvo smanjila rezultat u 56- minutiu kada je pogodio Uglješa Stevanović, da bi izjednačio mladi Obrad Starčević u 75. minutu. Strateg Dobojlija Zoran Ćurguz ima još mnogo vremena davuigra linije tima i uklopi sva pojačanja, dok Radnik za devet dana očekuje start Premijer lige i meč sa Leotarom u Bijeljini. Do tada će „plavi“ odigrati generalku sa Mačvom iz Šapca.