EUROKUPOVIFUDBAL

KRISTIJANO JE JUNAJTED Fantastični Portugalac opet spasio “đavole”

Mančester junajted je ponovo bio izgubljen i prežaljen a onda se ukazao Kristijano Ronaldo. Fantastični Portugalac je još jednom rastužio Atalamntu i svom timu donio zlata vrijedan bod u Bergamu (2:2).

Sve je bilo na strani domaćih koji su vodili sa 1:0 i 2:1, ali je Ronaldo postigao po gol u nadoknadi prvog i drugog poluvremena, te udanhuo novi život Ole Gunaru Solskjeru.

Važan trijumf upisao je i Juventus koji je na pogon Paula Dibale savladao Zenit (4:2).

Konačno su i navijači Barselone dočekali svojih pet minuta, a pobjedu u Sanke Peterburgu donio je oporavljeni Ansu Fati. Katalonci su sa ova tri boda izbili na drugo mjesto grupe E u kojoj dominiraju Bajern i fantastični Robert Levandovski. Poljak je večeras zgromio Benfiku postigavši het trik u pobjedi nad Benfikom (5:2).

Rezultati – grupa E: Bajern – Benfika 5:2, Dinamo K. – Barselona 0:1. Grupa F: Atalanta – Mančester j. 2:2, Viljareal – Jang Bojs 2:0. Grupa G: Volfsburg – salcburg 2:1, Sevilja – Lil 1:2. Grupa H: Juventus – Zenit 4:2, Malme – Čelzi.