FUDBALREGION

Partizan rutinski riješio posao u Lučanima

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Mladosti u Lučanima rezultatom 2:0 (2:0) u meču 10. kola Linglong Superlige Srbije.
Partizan je u sredu imao vrlo buran dan konferencijom za medije Aleksandra Stanojevića na kojoj je bio bijesan zbog odlaganja utakmice Crvene zvezde, a potom i oglašavanjem Sejdube Sume i kritikama na račun upravo trenera Stanojevića. Ipak, crno-bijeli su bez problema savladali Mladost i bar na neki period se vratili na +5.
Na Gradskom stadionu u Lučanima dileme, praktično, nije bilo uopšte, pošto je lider šampionata poveo već u trećem minutu. Tada je Ivan Obradović dobro probio po lijevoj strani, centrirao na drugu stativu, a tamo je Rikardo Gomeš visoko skočio i vratio loptu u prvi ugao matiravši golmana Kostića.
Obradović je poslije asistencije upisao i gol u 38. minutu kad je odbijenu loptu pospremio u mrežu domaćina.
Do kraja sugosti imali još prilika, ali je i ovih 2:0 sigurno zadovoljilo Stanojevića.