EVROPSKE LIGEFUDBAL

Fenomenalni Mitar za poluvrijeme razbio Bristol

Fudbaleri Fulama ubjedljivo su savladali Bristol siti sa 6:2 u 27. kolu Čempionšipa uz još jednu brilijantnu partiju Aleksandra Mitrovića.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon prvog poluvremena u kome je domaći tim stekao tri gola prednosti, a srpski napadač do pai+uze stigao do het-trika.

Mrežu gostiju pogađao je u 21, 41. i 45+1. minutu, te ubilježio asistenciju kada je u 31. minutu učestvovao u akciji iz koje je Neskens Kebano postigao treći gol za Fulam. Mitrović igra sjajno ove sezone za klub iz Londona. Trenutno je prvi strijelac Čempionšipa sa 27 golova, sedam više od Breretona iz Blekburna. Fulam se sa ovom pobjedom vratio na prvo mjesto na tabeli. Sad ima 51 bod, dva više od Bonmuta i Blekburna na pozicijama dva i tri.