ODBOJKA

Borac ekspres protutnjao kroz Centar

Odbojkaši Borca nastavili su trijumfalni niz u šampionatu. Večeras su u banjalučkoj dvorani Centar u meču 10. kola Premijer lige BiH savladali brčansko Jedinstvo 3:0.

Prvi set Borčevi odbojkaši dobili su uglavnom zahvaljujući dobrom servisu i velikom broju grešaka gostiju. Čim su se crveno-plavi prvi put odvojili to je praktično bio uvod u kraj prvog seta koji je ubjedljivo dobio domaćin 25:16.

Za svega 19 minuta izabranici Miše Marjanovića dobili su drugi set 25:14. Bila je ovo dobra prilika da teren osjete i mladi igrači Simić i Ćulibrk, a u prvom periodu igre, kažimo i to šansu je dobio i Puzić.

Ni u trećem setu Borac nije imao problema, na kraju je bilo 25:17 za crveno-plave.

U narednom kolu Borac gostuje kod ekipe Domaljevca, dok Jedinstvo očekuje gradski derbi protiv Mladosti.