Radniku malo tri vođstva, Mišić “ukrao” Bijeljincima dva boda

Fudbaleri Radnika tri puta su vodili protiv Tuzla sitija, ali su na kraju morali da se zadovolje bodom (3:3) u sjajnoj utakmici 25. kola Premijer lige.

Bijeljinci su bili na domak bijega iz zone ispadanja prvi put od starta sezone, ali je Petar Mišić spasio domaće golom u prvoj minuti nadoknade vremena.

Radmnik je u vođstvo doveo Ante Živković u 10. minutu, a sve do 58. to je bio aktuelan rezultat. Tada je izjednačio Jasmin Čeliković, sa bi osam minuta kasnije Ivan Đorić goste opet doveo u vođstvo. Radost je trajala samo tri minuta pošto je Džafić poravnao na 2:2. Činilo se da će Bijeljinci odnijeti velika tri boda kući kad aje novajlija Haris Handžić pogodio u 86. minutu, ali je Mišić ipak uspio da spasi ekipu Husrefa Musemića koja je u nizu loših rezultata. Iako danas nije izgubila, teško d aiko u taboru domaćih zadovoljan bodom. Tuzlaci sada imaju 45, četiri više od trećeplasiranog Borca koji od 17 igra sa Zrinjskim, dok je Radnik na 20 i predzadnji je.