FUDBALREGION

DA LI JE OVO NOVI RIŠAIRO Trijumf Zvezde u reviji promašaja i isključenje Stankovića

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su sa 2:1 slovenačkog prvoligaša Bravo u prvom meču na pripremama u Sloveniji.
U meču u kome su propustili “milion” šansi Bravo je poveo iz sumnjivog penala, a izjednačio je Rišairo Živković u 63. minutu. On je u samom finišu meča još jednom zatresao mrežu i najavio mnogo bolje dane.

Možda je to nagovještaj boljih izdanja Holanđanina koji je itekako ostao dužan od dolaska na “Rajko Mitić”. Zvezda je odlično otvorila meč i propustila tri šanse, a kazna je uslijedila u 12. minutu kada je penal iskoristio Martin Kramarič.
Sve prije i poslije toga pripalo je Beograđanima, za koje je debitovao i Kings Kangva i ostvario solidan utisak.
Pred početak drugog poluvremena isključen je Dejan Stanković. Trener crveno-belih bio je nervozan i u prvom poluvremenu, a pred start drugog dela igre sudija ga je nakon kraće rasprave poslao na tribine.