Pala je i Drina: Đurićev Radnik je hit prvenstva

Fudbaleri Radnika savladali su Drinu u Zvorniku u ponovljenom meču 4. kola Prve lige Republike Srpske sa 1:0.

Strijelac jedinog gola bio je defanzivac gostiju Ljubomir Kovačević koji je zatresao mrežu Branislava Ružića već u 2. minutu i, ispostaviće se, donio Bijeljincima drugu pobjedu u isto toliko mečeva. Ovo je iznenađujuče dobar start Radnika predvođenog Velinorom Đurićem, koji je u posljednji trenutak „skrpio“ tim jer se u jednom trenutku činilo da će klub prestati da postoji. Iz tog razloga FSRS je „plavima“ izašao u susret i odgodio uvodna dva kola kako bi Đurić imao bar desetak dana da pripremi tim. Prema viđenom, čini se da je uspio.

Da podsjetimo, ova utakmica započeta je prekjuče, ali je prekinuta u 59. minutu zbog velikog nevremena i vode koja se nakupila na stadionu u Zvorinku. Danas je ponovljena od 1. minuta, a Radnik se bolje smnašao i odnio sva tri boda.