FUDBALREGION

DOMINACIJA Partizan za pola sata završio posao protiv Voždovca

Fudbaleri Partizana savladali su kao gosti ekipu Voždovca sa 4:0, u okviru 14. kola Superlige Srbije.

Ekipa Gordana Petrića je potvrdila sjajnu formu, pa je nakon evropskog trijumfa u Kelnu, lako izašla na kraj Voždovcem. Sav posao bio je gotov za manje od pola sata, kada je Partizan već vodio sa 3:0.

Crno-beli su poveli golom Rikarda Gomeša u 9. minutu, a isti igrač je duplirao prednost u 23. minutu. Šest minuta kasnije, Kvinsi Menig je pogodio za 3:0, a konačan rezultat postavio je Nikola Terzć. Mogao je Partizan i do ubjedljivije pobjede, ali navijače i ovako može da raduje forma u kojem se njihov tim nalazi.

Nakon 14 kola, prva je Crvena zvezda sa 32 boda iz 12 susreta, dok Partizan iz isto toliko mečeva  ima 27 bodova i sada je četvrti.