BIHFUDBAL

Sekulović donio zlata vrijednu pobjedu Leotaru i gurnuo Radnik u provaliju

Fudbaleri Leotara upisali su zlata vrijednu pobjedu protiv Radnika golom Miloša Sekulovića u 74. minutu i definitivno pobjegli iz opasne zone.

Interesantno, ovaj igrač je postigao jedini gol na otvaranju prvenstva u Bijeljini, pa se može reći da je jedan od krivaca što Radnik vrlo loše stoji na tabeli. On se najbolje snašao u gužvi pred golom gostiju i našao put do mreže.

Meč 12. kola bio je itekako važan za obje ekipe, a na kraju su se radovali domaći koji su iskoristili jedinu pravu šansu na meču, za rrazliku od Bijeljinaca.

Daleko od toga da je utakmica bila kvalitetna i sadržajna, a najbolju šansu za goste nije realizovao Đorđe Pantelić koji je u 40. minutu pogodio prečku. Ekipa Branislava Krunića imala je inicijativu tokom najvećeg dijela meča I uspjela da stigne do tri boda, pa sada ima 14, dok je Radnik ostao prikovan za dno sa samo sedam bodova. U drugom meču koji je počeo u 15 časova Velež je kao gost savladao Posušje sa 4:2.