Leotar prokockao pobjedu, sjajan meč u Prijedoru završen remijem

Fudbaleri Leotara ispustili su dva boda u samom finišu meča protiv Slobode jer je gol za goste sa igračem manje postigao rezervista Anel Ramić za 1:1. U drugoj utakmici 14. kola koja je počela u 13:30 bodove su podijelili Rudar Prijedor i Velež (2:2).

Činilo se da će Trebinjci upisati novi trijumf jer su od 11. minuta imali igrača više pošto je isključen Miloš Karišik. Napadali su domaći i konačno uspjeli da povedu u 71. minutu kada je pogodio Miloš Aćimović na asistenciju Dragana Ristića. Nisu, međutim, momci Branislava Krunića koji je u finišu udaljen sa klupe, uspjeli da završe posao, pa je Sloboda odnijela jako važan bod kući.

I Rudar je bio blizu pobjede, ali nije uspio. Domaći su dva puta vodili, golovim Demira Jakupovića i Nikole Mandića iz penala, ali su se “rođeni” vraćali i na kraju preko Mehmeda Ćosića i Dine Hasanovića uspjeli da stignu do boda. Utakmica u Prijedoru bila je vrlo sadržajna, a obje ekipe imaju za čim da žale.