ODBOJKA

Radnik prebolio poraz od Borca i “zgromio” Gradinu!

Odbojkaši Radnika pobjedili su Gradinu Herceg na svom terenu 3:0 u meču petog kola Premijer lige BiH. Ovim trijumfom Bijeljinci su pokazali da su zaboravili poraz od Borca u minulom kolu u Banjaluci. Da podsjetimo Radnik je vodio u tom susretu 2:1 u setovima i imao vođstvo 21:15 u četvrtom periodu igre…

Autoritativno su izabranici Darka Manojlovića ušli u meč i za 25 minuta dobili prvi set 25:21. U drugom setu gosti su pokušali da se vrate u igru, ali je presudio kvalitet i iskustvo domaćeg tima, koji je taj period igre dobio 27:25. U trećem setu nije bilo nikakvih dilema, Radnik je slavio 25:17, za konačnih 3:0.

Radnik u subotu gostuje u Sarajevu ekipi Bosne i imaće priliku da nastavi niz trijumfa.