ODBOJKA

Borac! Kako to opasno zvuči!

Odbojkaši Borca pobjeđuju redom! Nije bitno gdje igraju! Izabranici Miše Marjanovića savladali su u Ljubinju istoimenu ekipu 3:1 u meču petog kola kola Premier Lige BiH. Crveno-plavima je ovo četvrta pobjeda ove sezone u šampionatu.

Na najnezgodnijem gostovanju pred punom dvoranom Jovo Đurić pokazali su Ilić i društvo od kakvog su materijala. Prvi set jeste pripao domaćinu 25:18, ali potom je krenula da “melje” Borčeva mašina. Naredna tri seta uz visok nivo igre i koncentracije dobili su crveno-plavi 25:20, 25:21 i 25:20, tako da sva tri boda putuju za Banja Luku.

Već u petak, Borčevi odbojkaši dočekuju Gradinu na domaćem terenu u meču šestog kola.

Ostali rezultati: Kalesija – Mladost 0:3, Radnik – Gradina 3:0, Kakanj – Jedinstvo 3:1, Domaljevac – Bosna (S) 3:2.

Plasman: Mladost 14, Radnik 12, Kakanj 12, Borac 10, Ljubinje 8, Domaljevac 6, Jedinstvo 6, Bosna (S) 4, Gradina 3, Bosnna (K) 0.