RUKOMET

PORAZ KOJI OBEĆAVA Mladi pokazali Obrvanu da može računati na njih

Podmlađena selekcija BiH pružila je odličan otpor favorizovanoj Mađarskoj u prvom od dva prijateljska meča u Erdu, a domaćini su na kraju slavili sa 26:24.

Uprkos porazu selektor Ivica Obrvan mopže da bude zadovoljan viđenim jer je isporbao svih 16 igrača koje je poveo, a svi su manje-više pokazali da na njih može računati. Posebno dobro bilo je otvaranje meča i da nije bilo pada koncentracije u završnici prvog dijela sigurno bi rezultat bio i bolji od  14:11 za domaće poslije 30 minuta igre.

Sjajno su se Obrvanovi momci držali i u drugom poluvremenu, imali nekoliko prilika i za potpuni priključak, ali je dalkeo iskusniji tim nošen podrškom sa tribina ipak prelomio me.

Sutra u podne je još jedan okršaj ova dva tima, a za razliku od ovoga biće zatvoren za javnost.